Aby vaše drevené výrobky Stromiii vydržali roky.

Serviiis výrobkov

Naša starostlivosť o vás nekončí kúpou výrobkov. V skutočnosti sa náš vzťah vtedy iba začína.

Z výrobkov Stromiii môžete mať radosť dlhé roky – stačí sa o ne priebežne starať. To sa najviac týka dosiek na krájanie, ktoré prichádzajú do styku s najrôznejšími potravinami a ostrými nožmi, ktoré dávajú poriadne zabrať ich povrchu. Časom v nich môžu vzniknúť hlbšie ryhy, škrabance a praskliny, ktoré už nedokáže ochrániť ani naša kvalitná povrchová úprava.

A je to úplne prirodzené. Ak aj na vašej doske na krájanie vidíte poškodenia, je čas na servis. Nebojte sa, toto nie je návod. O všetko sa postaráme za vás, a to nielen v prípade dosiek na krájanie. Radi vám obnovíme a opravíme akýkoľvek produkt, ktorý ste si u nás kúpili: predstavujeme službu Serviiis.

Objednávka servisu

Cena servisu: 10 €/produkt
Po odoslaní objednávky vám odošleme platobné údaje. Platba je možná len prevodom na účet vopred. Použitý produkt nám odošlete na adresu našej dielne (všetky informácie nájdete v potvrdení objednávky servisu). My z vášho použitého výrobku Stromiii vyrobíme “nový” a pošleme vám ho naspäť k vám domov.

Serviiis odporúčame pre dosky na krájanie aspoň raz ročne. V prípade podložiek a misiek ho odporúčame hneď ako si všimnete viditeľné poškodenia výrobku. To môže byť o rok alebo o päť rokov – podľa spôsobu a intenzity používania.

Počas servisu drevený povrch nahrubo prebrúsime, aby sme sa zbavili škrabancov a malých poškodení. Väčšie poškodenia vyplníme epoxidom a znovu prebrúsime. Postupným čoraz jemnejším brúsením dosiahneme dokonale hladký povrch.

Po niekoľkonásobnom brúsení opäť zaoblíme hrany výrobku, ktoré sa pri práci čiastočne zarovnali. Hrany ešte ručne opracujeme, aby boli čo najdokonalejšie.

Následne obnovíme logo Stromiii, ktoré sme brúsením odstránili.

Po úprave povrchov výrobok dvakrát natrieme v osemhodinových intervaloch. Úplne na záver doleštíme živicu nad vzácnymi kamienkami.