Kde sa vzalo Stromiii?

Unikátny nápad

V dielni Stromiii ručne tvoríme unikátne drevené výrobky doplnené o účinnú silu okrasných kameňov. Spájame kvalitné masívne drevo rôznych druhov a polodrahokamy. Výsledkom je estetický a energiou nabitý výrobok. Srdce každého výrobku Stromiii tvorí šesť navzájom sa pretínajúcich kruhov, nazývané aj semeno života. 

Pozrite sa okolo seba! Presne takéto kruhové tvary nájdete na lupeňoch kvetov, semien, ale aj vo vašom okolí. Chce to len trochu predstavivosti a tieto kruhy sa zmenia na priestorové gule, ktoré pripomínajú zlepené bubliny alebo dokonca bunky. Tvary, ktoré nájdete vo výrobkoch Stromiii, sú inšpirované tým, čo dávno poznáte: prírodou a vami. Aj preto pôsobia prirodzene a pozitívne.

Drevené handmade doplnky do domácnosti Stromiii

Základom našich výrobkov je drevo, no pravú podstatu im dodávajú kamene: práve tie už tisícročia používame ako šperky, dekorácie, ale aj na liečbu. A presne to je jednou z úloh Stromiii – skrášliť váš priestor a prebudiť zmysly so štipkou ezoteriky.

Ruky a čas: to sú dva hlavné nástroje, ktoré používame na výrobu všetkých produktov. Kým vyrobíme jeden kus, trvá to až desať dní. Samozrejme, našim rukám pomáha aj profesionálna drevárska technika, bez ktorej by nebolo možné dosiahnuť dokonalé tvary. A výsledok? Sólista. Unikát. Originál. Každý hotový produkt je krásny, no má aj svoje jemné nedokonalosti. Tak ako náš život. Tak ako váš život.